Filtry

Usługi
Przedsięwzięcia

Eksperci spełniający wybrane kryteria

Tomasz
Niwelt

Pokazuję i pomagam w tym jak mądrze przeprowadzić termomodernizację Twojego domu. 20 lat przy projektowaniu i budowie domów na terenie śląska sprawiło, że wydaje mi się że wiem trochę na ten temat. Zajmuję się zawodowo obliczeniami cieplnymi jak i doborem i projektowaniem instalacji ogrzewania domu i ciepłej wody.
Posiadam uprawnienia budowlane od 2011r. w zakresie konstrukcyjno-budowlanym o nr SLK/3516/OWOK/11 oraz raz posiadam uprawnienia do wykonywania świadectw charakterystyki…

Piotr
Wałaszek

Inżynier z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży materiałów budowlanych, absolwent Wydziału Inżynierii Materiałowej Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, Audytor energetyczny, Certyfikator energetyczny, Doradca. Członek Stowarzyszenia Certyfikatorów i Audytorów Energetycznych.

Magdalena
Matusiak

Piotr
Rokicki

Wykonuję audyty energetyczne do programu Czyste Powietrze, Świadectwa Charakterystyki Energetycznej. Posiadam uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej, jestem członkiem Zrzeszenia Audytorów Energetycznych (ZAE).
Zajmuję się głównie doradztwem w uzyskaniu dotacji z programu Czyste Powietrze, piszę wnioski oraz rozliczam.
Kompleksowo zajmuję się uzyskaniem dotacji z programu Czyste Powietrze -wraz z prefinansowaniem.

Działa na terenie…

Magdalena
Bogacz

Od 2009 roku mam uprawnienia do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej. Jestem rekomendowanym audytorem Zrzeszenia Audytorów Energetycznych i od wielu lat wykonuję również audyty energetyczne i remontowe dla spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, gmin oraz osób prywatnych. Zajmuję się wykonywaniem audytów energetycznych do programu Czyste Powietrze. Jestem absolwentem wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej.

Jerzy
Burda

Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej-Wydział Inżynierii Sanitarnej. Od 1999 r. prowadzę działalność gospodarczą związaną z doradztwem i projektowaniem instalacji grzewczych oraz odnawialnych źródeł energii (OZE), wykonałem kilkaset audytów energetycznych, zarówno budynków jednorodzinnych m.in. do programu Czyste Powietrze, jak również dużych budynków użyteczności publicznej i zakładów produkcyjnych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Wykonuję również projektowane charakterystyki…

Mariusz
Kukuła

Wykonuję audyty energetyczne do programu Czyste Powietrze oraz Świadectwa Charakterystyki Energetycznej budynków i lokali mieszkalnych potrzebne przy sprzedaży lub wynajmie. Posiadam uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej, jestem członkiem Zrzeszenia Audytorów Energetycznych (ZAE). Doradzam również w otrzymaniu dotacji z programu Czyste Powietrze, Mój Prąd, Moje Ciepło, itp. Kontakt sche@op.pl tel.: 692 37 20 20
Działam na terenie południowo-wschodniej…

Jacek
Mierzwa

Jestem absolwentem Politechniki Rzeszowskiej drugiego stopnia o kierunku Inżynieria Środowiska. Obecnie jestem kierownikiem serwisu kotłów na biomasę.
Wykonuje ŚCHB oraz Audyty energetyczne.

Anna
Bełtowska

Audytor energetyczny. Wykonuję audyt energetyczne, świadczę profesjonalne usługi z zakresu doradztwa energetycznego i optymalizacji zużycia energii. Posiadam uprawnienia budowlane i uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej. Doradzam również w otrzymaniu dotacji z Programu Czyste powietrze, Mój Prąd, Moje Ciepło oraz innych programów. Kontakt anna.beltowska@tlen.pl, tel. 510 154 034

Andrzej
Czop

Jestem absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej-Wydział Elektrotechniki Automatyki i Elektroniki. Od 2012 r. prowadzę działalność gospodarczą związaną z doradztwem i projektowaniem instalacji Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), wykonałem kilkaset audytów energetycznych, zarówno budynków jednorodzinnych m.in. do programu Czyste Powietrze, jak również dużych budynków użyteczności publicznej i zakładów produkcyjnych. Wykonuję również projektowane charakterystyki energetyczne oraz świadectwa…

Katarzyna
Beda

Jestem absolwentką budownictwa na Politechnice Krakowskiej. Samodzielnie wykonałam kilkadziesiąt audytów energetycznych, głównie budynków jednorodzinnych do programu Czyste Powietrze. Wykonuję również projektowane charakterystyki energetyczne oraz świadectwa charakterystyki energetycznej.

Mam kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu pomiarów kamerą termowizyjną oraz doradztwie technicznym w zakresie OZE i poprawy efektywności energetycznej.

Jestem członkiem…

Maciej
Karoń

Jesteśmy firmą specjalizującą się kompleksowym doradztwie w zakresie efektywności energetycznej wraz z usługą wykonawstwa oraz możliwością pozyskania dofinansowania. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę w postaci audytorów energetycznych, specjalistów do spraw dofinansowań oraz projektantów w branżach budowlanych oraz energetycznych. Współpraca z firmą KMK-ENERGIA zagwarantuje Państwu wybór odpowiedniego rozwiązania zwiększającego efektywność energetyczną Państwa obiektu, jak również przeprowadzenie…

Jolanta
Cieślak

W 2012 r. ukończyłam Politechnikę Łódzką na kierunku inżynierii środowiska. W 2013 ukończyłam studia podyplomowe Budownictwo Energooszczędne, Certyfikacja Energetyczna, Audyt Energetyczny i Termomodernizacja Budynków. Wykonuje świadectwa energetyczne, audyty energetyczne budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz lokalnych sieci ciepłowniczych i źródeł ciepła. Jestem wpisana na listę rekomendowanych audytorów energetycznych ZAE.
Posiadam uprawnienia budowlane w zakresie sieci…

Krzysztof
Janus

Dzień dobry,
Sporządzam świadectwa charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne, projektowane charakterystyki energetyczne, analizy do projektów budowlanych, analizy środowiskowo - ekonomiczne. Od 2010 roku jestem członkiem Zrzeszenia Audytorów Energetycznych. W Centralnym Rejestrze Charakterystyki Energetycznej Budynków MRiT mam wpis o numerze 4657. Sporządzam audyty ex-ante i ex-post dla funduszy unijnych.

Rafał
Kowalczyk

Prowadzę działalność gospodarcza zajmującą się sporządzaniem audytów energetycznych, świadectw charakterystyki energetycznych oraz konsultingiem energetycznym, analizą ekonomiczną inwestycji termomodernizacyjnych oraz analizą emisyjności gazów cieplarnianych. Wykonywanie audytów efektywności energetycznej dla przedsiębiorstwa zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej (Dz. U. z 2016 r. poz. 831).
Szczegółowy opis na stronie EnergoAudyt.pl

Maciej
Olejnik

Posiadam wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje (uprawnienia budowlane bez ograniczeń w branży instalacji sanitarnych do projektowania i kierowania robotami sanitarnymi od 2010 roku) niezbędne do wykonania oferowanych opracowań jak:
- audytów energetycznych,
- świadectw charakterystyki energetycznej (w tym projektowanej na potrzeby opracowania projektów budowlanych),
- analiz określających nadmierną energochłonność elementów budynków i/lub instalacji z wskazaniem sposobu…

Mariusz
Magura

Dzień dobry,
od momentu ukończenia studiów na Politechnice Krakowskiej, specjalizuję się na co dzień wykonywaniem dokumentacji, dotyczącej podwyższenia poziomu efektywności energetycznej budynków poprzez planowanie termomodernizacji obiektów z wymianą źródła ciepła oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii.
Zajmuję się wykonywaniem następującej dokumentacji: Audyt Energetyczny, Audyt Efektywności Energetycznej, Świadectwa Charakterystyki Energetycznej Budynków, Projektowane…

Paweł
Kozielski

Wykonuję charakterystyki energetyczne, certyfikaty, audyty energetyczne, termomodernizacyjne potrzebne w celu złożenia wniosku w programie czyste powietrze. Zajmuję się certyfikacją energetyczną budynków, również w systemie Breeam. Doradzamy oraz efektywnie dobieramy rodzaj oraz moc źródeł ciepła budynku.

Łukasz
Kruk

Audytor energetyczny od 2005 roku. Członek Zrzeszenia Audytorów Energetycznych nr 1185, uprawnienia do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków nr 11054. Działam w ramach firmy ESPIN s.c. której jestem współzałożycielem.
W zakresie prac wykonuje:
- audyty energetyczne budynków (mieszkalne, użytkowe, przemysłowe),
- audyty remontowe pod Ustawę
- audyty efektywności energetycznej,
- świadectwa charakterystyki energetycznej,
-…

Michał
Ścibiorek

Łukasz
Kucharski

Jestem inżynierem budownictwa z wieloletnim stażem w zawodzie. Wykonuję audyty energetyczne, oraz świadectwa charakterystyki energetycznej budynków, a także audyty instalacji fotowoltaicznych. Służę również pomocą w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie, oraz wniosków o płatność do WFOŚiGW w ramach programu Czyste Powietrze.

Danuta
Kapturkiewicz

Wykonuję świadectwa energetyczne, audyty energetyczne budynków i audyty instalacji fotowoltaicznych od 2009 roku. Zajmuję się również pomocą w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie oraz wniosków o płatność do Czystego Powietrza od 2020 roku.

Łukasz
Kowalczyk

Audytor energetyczny. Uprawnienia KAPE nr 0158. Współzałożyciel firmy ESPIN. Audyty wykonuję od 2002 roku.
Zakres działania:
Audyty energetyczne budynków, sieci, źródeł ciepła. Audyty remontowe. Audyty efektywności energetycznej. Obliczenia zapotrzebowania na ciepło i moc. Audyty PV i oświetleniowe. Badania termowizyjne. Analizy opłacalności podzielników. Wnioski o dofinansowanie i studia wykonalności.
Członek Zrzeszenia Audytorów Energetycznych. Rekomendacja ZAE.

Andrzej
Cempel

Od 1998 roku zajmuję się efektywnością energetyczną w budownictwie - początkowo audyty, termomodernizacje, od niedawna również odnawialne źródła energii oraz rozwiązania budownictwa pasywnego.
Prowadzę biuro projektów - wykonujemy kompleksowe opracowania - audyt, projekt, kosztorysy, efekty ekologiczne.
Obszar działania - południowa Wielkopolska - Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Pleszew, Krotoszyn, Ostrzeszów, Kępno, Twardogóra, Milicz

Szymon
Lukaj

Doradztwo w zakresie niskoemisyjnych źródeł ogrzewania oraz Odnawialnych Źródeł Energii.
Pomoc w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie do programów : Czyste Powietrze, Moje Ciepło, Mój Prąd, Ciepłe Mieszkanie, Agroenergia, RPO oraz Gminne.
Wykonuję badania kamerą TERMOWIZYJNĄ.
Wykonywanie Ocen energetycznych budynków, dobór instalacji fotowoltaicznych oraz Pomp Ciepła.
Ministerstwo Rozwoju i Technologii Centralny rejestr charakterystyki energetycznej budynków Wykaz…