Filtry

Usługi
Przedsięwzięcia

Eksperci spełniający wybrane kryteria

JACEK
ZYCH

Jarosław
Dorożyński

Kamil
Ogonowski

Pomiary Inżynierskie Kamil Ogonowski
Tel: 503733347
e-mail: pomiary.inzynierskie@wp.pl

Od 10 lat w branży budowlanej. Szeroko rozumianą wiedzę z zakresu konstrukcji, wykonawstwa oraz termoizolacji rozszerzyłem o zakres poprawy efektywności energetycznej budynków.
Wykonuję Świadectwa Charakterystyki Energetycznej oraz Audyty Energetyczne budynków jednorodzinnych jak i wielorodzinnych.
Korzystam z nowoczesnych technologi m.in. ze scaningu laserowego (…

Mateusz
Raczkowiak

Dzień dobry
Jestem inżynierem pracującym w obszarze efektywności energetycznej, zakres moich usług:
- świadectwa charakterystyki energetycznej
- audyty energetyczne
- audyty efektywności energetycznej
- audyty energetyczne przedsiębiorstw
Zapraszam do kontaktu
www.lessenergy.pl

Patrycja
Szemraj

Audyt energetyczny w 3 dni.
Wykonujemy audyty energetyczne do programu czyste powietrze posiadamy kilkadziesiąt z weryfikacja pozytywną przez fundusz i wypłaconymi środkami dla wykonawców.
Członek Zrzeszenia audytorów energetycznych
legitymacja nr: 2637
Członek Stowarzyszenia Certyfikatorów i Audytorów Energetycznych
członkowstwo nr: 349
Ukończony kurs przygotowujący do działalności audytora energetycznego z wynikiem
pozytywnym :

MARCIN
MACHOCKI

Zapraszam do kontaktu: machocky@gmail.com, kom 510897715

Członek Zrzeszenia Audytorów Energetycznych ZAE oraz Stowarzyszenia Certyfikatorów i Audytorów Energetycznych SCiAE, uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej nr rej. 32306. Absolwent Politechniki Radomskiej i CKU Politechniki Świętokrzyskiej /zakres: audyt energetyczny budynków/.
Wykonuję świadectwa charakterystyki energetycznej oraz audyty energetyczne, w tym na potrzeby programu Czyste…

Manuela
OlejniczakRogalińska

Zapraszam do kontaktu: +48 668 976 194,
e-mail: swiadectwa.energia@gmail.com

Członkini Zrzeszenia Audytorów Energetycznych ZAE, uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej od 2018r. Absolwentka Budownictwa Politechniki Poznańskiej.
Wykonuję świadectwa charakterystyki energetycznej oraz audyty energetyczne.

Krzysztof
Lisakowski

GOLD ENERGY Krzysztof Lisakowski
ul. Kasztanowa 26, 83-407 Łubiana
kom. 695321381
e-mail: gold.energy@wp.pl

Od 5 lat prowadzę działalność gospodarczą zajmującą się montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. W tym czasie wykonywałem analizy energetyczne na potrzeby programu AGRO ENERGIA. Przez 20 lat byłem urzędnikiem na stanowisku Inspektor ds. Ochrony Środowiska. Zapraszam do kontaktu.

Szczepan
Figura

Zapraszam do kontaktu: +48 728 536 034

Jestem członkiem Zrzeszenia Audytorów Energetycznych oraz Stowarzyszenia Certyfikatorów i Audytorów Energetycznych. Posiadam uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej oraz ich wpisu do Centralnego Rejestru Charakterystyki Energetycznej Budynków.
Wykonuję audyty energetyczne na podstawie istniejącego projektu, dokumentacji architektoniczno-budowlanej oraz wizji lokalnej w uzgodnieniu z Inwestorem jego…

Adrian
Klimczak

Wykonuję Audyty Energetyczne wymagane w programie Czyste Powietrze.
Pracuję na terenie Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego i okolicy.

Marek
Grycman

Inżynier Budownictwa, Uprawnienia Budowlane. Usługi w zakresie audytów energetycznych.

Janusz
Kucharski

Jestem członkiem Zrzeszenia Audytorów Energetycznych. Posiadam uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej oraz kontroli systemu ogrzewania i systemu klimatyzacji i prowadzenia wpisu do Centralnego Rejestru Charakterystyki Energetycznej Budynków.
Oferuję profesjonalne i rzetelne wykonanie:
- audytu energetycznego budynku i źródła ciepła na potrzeby np. Programu Czyste Powietrze, Kredyt Ekologiczny, itd
- audytu energetycznego przedsiębiorstwa;…

Michał
Górczyński

Optima RES sp. z o.o. i Optima RES Michał Górczyński
biuro: Jedności Narodowej 97/12, 50-301 Wrocław
NIP: 8952265885
https://www.optimares.pl
nr tel.: 781 101 062
e-mail: optima.charakterystyki@gmail.com

Szanowni Państwo, jestem współwłaścicielem biura audytorskiego Optima RES Sp. z o.o.. Zawodowo zajmujemy się problematyką gospodarki cieplnej budynków. Sporządzamy: świadectwa charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne i remontowe,…

Wojciech
Zenowicz

AGWO Wojciech Zenowicz
ul. Sępoleńska 8, 89-500 Tuchola
kom. 604 99 11 75, 604 27 31 70,
wojtek.agwo@outlook.com

Wspólnie z żoną prowadzimy biuro doradztwa technicznego AGWO w Tucholi, w województwie kujawsko-pomorskim. Mamy ponad czternastoletnie doświadczenie w termoizolacji i ocenie efektywności energetycznej budynków. Zajmujemy się świadectwami charakterystyki energetycznej oraz audytami energetycznymi budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych.…

Sławomir
Pietrasik

Od 2003 roku zajmuję się profesjonalnie wykonywaniem audytów energetycznych i wszelkich obliczeń cieplnych dla budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej itd. Mam na koncie kilkaset wykonanych i pozytywnie zweryfikowanych audytów. tel: 600323349, email: energiafocus@wp.pl.
członek Zrzeszenia Audytorów Energetycznych nr 663
członek Stowarzyszenia Certyfikatorów i Audytorów Energetycznych
audytor autoryzowany Krajowej Agencji Poszanowania Energii nr 0156
posiadam…

Janina
Żyszczyńska

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku inżynieria środowiska w specjalności klimatyzacja, ogrzewnictwo i instalacje sanitarne. Przez wiele lat byłam związana z firmą instalacyjną z zakresu generalnego wykonania instalacji sanitarnych, posiadam doświadczenie budowlane i kosztorysowe, które wykorzystuję przy mojej obecnej działalności z zakresu audytów energetycznych.

Jestem dokładna, rzetelna i z chęcią przekazuję dalej swoją wiedzę i doświadczenie by wspomóc…

Patryk
Piszcz

86-300 Grudziądz | Thermo-Pomiar.pl | Audyty energetyczne | Testy szczelności powietrznej budynków | Termowizja -
tel: 797 997 574 , office@thermo-pomiar.pl

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu ekspertyz techniczno-ekonomicznych, testów szczelności powietrznej budynków (n50) , audytów energetycznych m.in. do programu ,, Czyste powietrze’’ oraz w przygotowaniu świadectw charakterystyki energetycznej. Dzięki zaawansowanej wiedzy i doświadczeniu w tych…

Marcin
Furga

Moim celem jest poprawa jakości życia ludzi w zakresie oszczędzania energii i zmniejszania kosztów eksploatacyjnych budynków w obecnych czasach, kiedy ceny energii rosną, a zasoby są ograniczone. W swojej pracy używam najnowocześniejszych oprogramowań oraz narzędzi, aby zapewnić najszybsze i najbardziej rzetelne informacje wpływające na poprawę energetyczną wszystkich budynków, bez najmniejszego wyjątku. Korzystając z moich usług oraz doświadczenia, możesz zmniejszyć swoje rachunki, zrobić coś…

Marcin
Wypijewski

Marcin Wypijewski – VikingDesign
ul. Chołoniewskiego 1/2, 85-127 Bydgoszcz
www.viking-design.pl
kontakt@viking-design.pl
facebook/VikingDesignMW
tel. 501046855

Jestem człowiekiem wielu pasji, wśród nich znajduje się: szeroko pojęta inżynieria, architektura oraz budownictwo ekologiczne, energooszczędne i pasywne. Świetnie odnajduje się w branży budowlanej w której potrzebny jest ciągły rozwój, a śledzenie i wdrażanie nowinek technologicznych…

Michał
Piotrowski

Kontakt do mnie: m.piotrowski@ospe.org.pl; tel.: 500 606 690

Nazywam się Michał Piotrowski i zawodowo świadczę usługi z zakresie poprawy efektywności energetycznej budynków. Zajmuje się doradztwem energetycznym, projektuje rozwiązania energooszczędne i pasywne, sporządzam świadectwa charakterystyki energetycznej budynków (numer wpisu w rejestrze MRiT: 21427), opracowuje charakterystyki energetyczne budynków, audyty energetyczne (członek Zrzeszenia Audytorów Energetycznych nr 3000…

Wojciech
Krawczak

Nazywam się Wojciech Krawczak i zawodowo zajmuję się doradztwem energetycznym, sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej budynków (nr uprawnień 16974), audytów energetycznych (członek zrzeszenia audytorów energetycznych nr 2413) oraz kompleksową obsługą programu Czyste Powietrze prowadząc punkty stałe dla 3 gmin (Bolesławiec, Łubnice, Czastary)
Jestem również właścicielem firmy Eko Solutions, w której oprócz wymienionych wyżej usług wykonujemy badania kamerą termowizyjną oraz…

Krzysztof
Gutowski

Wykonuję audyty energetyczne na podstawie istniejącego projektu, dokumentacji architektoniczno-budowlanej oraz wizji lokalnej w uzgodnieniu z Inwestorem jego możliwości finansowych.
Brak projektu również nie stanowi większego problemu – podczas wizji wykonuję niezbędne pomiary a na ich podstawie wymagane rysunki wraz z opisami.
Świadczę usługi na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego.

Jakub
Jaworski

Nazywam się Jakub Jaworski i zawodowo zajmuję się doradztwem energetycznym, sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej budynków (nr uprawnień 17047), audytów energetycznych (członek zrzeszenia audytorów energetycznych nr 2390) oraz kompleksową obsługą programu Czyste Powietrze.
Jestem również właścicielem firmy doradztwo energetyczne Jawna Energia, w której oprócz wymienionych wyżej usług wykonujemy badania kamerą termowizyjną oraz pomagamy przy termomodernizacjach budynków.…

Tomasz
Krzystyniak

Witam, nazywam się Tomasz Krzystyniak i zawodowo zajmuję się Audytami Energetycznymi budynków oraz związanymi z nimi usługami. Zdobyte wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe pozwala mi zadbać o dobór rozwiązań termomodernizacyjnych, które pozwolą najlepiej wykorzystać potencjał Państwa nieruchomości. Zapraszam do kontaktu.

Michał
Frąckowiak

INŻYNIERIA I ARCHITEKTURA
UL. SZKOLNA 38C
63-410 GORZYCE WIELKIE
TEL. 733 061 476

E-MAIL: frackowiakmichal.is@gmail.com
WWW.michalfrackowiak.pl
WWW.programczystepowietrze.net

Profesjonalne biuro Audytu Dotacji i Termomodernizacji

Wyślij sms lub e-mail do naszej firmy z lokalizacją inwestycji i poczekaj na kontakt z konsultantem. Podczas krótkiej rozmowy zbierzemy podstawowe informacje o budynku i umówimy Państwa na…